Начало Длъжности и контакти

Длъжности и контакти

Столична община – Район „Младост“

Телефон: 02/974 62 30

Кмет на район „Младост“

Десислава Иванчева

Телефон: 02/877 20 11
Телефон: 02/974 62 30, вътр. 155
…………………………………………………….
петък: 10:00 – 12:00 часа

Приемно време с предварително записване (тел: 02/877 23 85)

Зам. кмет на район „Младост“

Биляна Петрова

Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 153
……………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:00 часа

Владимир Клисуров

Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 153
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:00

арх. Румен Русев

Телефон: 02/ 877 64 88
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 136
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:00 часа

Отдел „Административно – информационно и правно обслужване“

гл. експерт Кристина Велчева
н-к отдел

Телефон: 02/877 71 41, вътр. 149
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Правен отдел

 

БИАДО

Телефон: 02/877 00 12
Телефон: 02/878 00 12
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 104, 129
…………………………………………………….
понеделник – петък: 08:00 – 18:00 часа

ЕСГРАОН

Телефон: 02/877 71 14
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 120, 132
…………………………………………………….
понеделник – петък: 08:00 – 18:00 часа

Гражданско състояние

Телефон: 02/877 71 96
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 138
…………………………………………………….
понеделник – петък: 08:00 – 18:00 часа

Отдел „Устройство на територията и кадастър“

арх. Росица Семова
н-к отдел „УТК“

02/ 974 62 30, вътр. 117
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Инженерна инфраструктура и благоустройство“

инж. Снежана Вълкадинова
н-к отдел

Телефон: 02/974 42 85
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 115
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Екология“

ландш. архитект Атанас Стоянов

Телефон: 02/975 36 53
Телефон: 02/974 62 30, вътр. 151
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:00 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Управление на общинската собственост и жилищния фонд“

инж.Маруся Лулева
н-к отдел

Телефон: 02/874 71 94
Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 166
 …………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Образование, социални дейности, здравеопазване, култура и спорт „

Евелина Станчева
н-к отдел

Телефон: 02/877 21 35

Телефон: 02/ 974 62 30, вътр. 147

…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Регистрация и контрол на търговската дейност“

Елка Кънева
н-к отдел

Телефон: 02/877 30 55
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Финансово – счетоводни дейности и човешки ресурси“

Албена Цанова
н-к отдел

Ваня Дилкова
гл. счетоводител

Недялка Павлова
гл. експерт ЧР

Телефон: 02/877 35 18
Телефон: 02/974 62 30, вътр. 909
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа

Отдел „Управление на отбранително мобилизационната подготовка“ (УОМП)

гл. експерт Николай Христов

Телефон: 02/877 15 97
Телефон: 02/974 62 30, вътр. 180
…………………………………………………….
вторник: 13:30 – 16:30 часа
четвъртък: 10:00 – 12:00 часа