Начало Кореспонденция с АОП Програма за празника на „Младост“ 1-3 юни

Програма за празника на „Младост“ 1-3 юни

2,624

Традиционният празник на Район „Младост“ започва на 1 юни и ще продължи цели три дни. Очакват ни страхотни изненади.
Ще се насладим на празнични концерти, танци, бойни изкуства, ателиета, аниматори, демонстрации, забавни игри и още, и още… Програмата на празника е ориентирана към всички възрасти. Ще се веселим заедно.

ПРОГРАМА
НА ТРАДИЦИОНЕН ПРАЗНИК НА РАЙОН „МЛАДОСТ“ – 2017

1 юни 2017 г. /четвъртък/
10.50 – 12.40 ч. – Празничен концерт на деца от детските заведения и читалищни формации: ДГ № 28, 59, 75, 76, 117, 123, 178, 188, Студио за класически балет „Тиара“ към НЧ „Бъднина 1982“, Музикално студио „Мюзик бокс“, Балет „Надежда“, Фондация „Ново бъдеще“ и Частно училище „Куест“.
10.50 – 11.00 ч. – ДГ 178 „Сребърно копитце“ –  с худ. ръководители: Мариана Николова и Цветомира Здравкова
11.00 – 11.10 ч. – ДГ 75 „Сърчице“ – Вокална група „Калинка“ с худ. ръководители: Наташа Добрикова и Анастасия Александрова
1. Петко Илинов – „За теб Българийо“
2. Антон Томов – „Сбогуване“
3. Вокална група „Калинка“ – „Синигер се женеше“
4. Танц „Медна свирка“
11.10 – 11.25 ч. – ДГ 59 „Елхица“ с муз. ръководител Лилия Стоянова.
1. „Варненски танц“
2. „Зарад тебе моме“ – песен
3. „Девойче бело“ – песен
4. Каракачански танц“
5. „Чичовите коне“ – песен
6. „Леле свашке“ – песен
11.25 – 11.35 ч. – ДГ 76 „Сърничка“
1. „Модрен танц“ – худ. ръководител: Людмила Рударска от Клуб по спортни танци „Танцувай с мен“
2. Балет „Карнавал на цветята“ – худ. ръководител: Ани Спасова от ТС „КЛАСИК-М“
3. Народен танц „Щер Кольовата“ – худ. ръководител: Кирил Асенов от Клуб по спортни танци „Танцувай с мен“
11.35 – 11.45 ч. – ДГ 123 „Шарл Перо“ с хореограф и ръководител Милка Димитрова от „БГ ДЕНС – ДИМИТРОВИ“: народни танци
1. „Тръгнала е Дена“ – деца от четвърта група
2. „Че тъй“ – деца от трета група
3. „На мегдана“ – деца от трета група
4. „Посадила баба леща“ – деца от втора група
5. „Родопско хорце“ – деца от втора група
11.45 – 11.55 ч. – ДГ 28 „Ян Бибиян“ с хореографи: Анелия Николова и Любомил Филипов
1. „Модерен танц“
2. „Салса“
11.55 – 12.05 ч. – ДГ 117 „Надежда“ с худ. ръководител Даниела Гергова
1. Танц по музика от филма „Флашданс“ – деца от предучилищна група „Дъга“
2. Танц „Непослушния оркестър“ – деца от предучилищна група „Звезди“
12.05 – 12.15 ч. – ДГ 188 „Вяра, Надежда, Любов“
1. Вокална група за народни песни с ръководител Светлинка Пашова:
• „Анче, мари хубава“
• „Снощи на герана бях“
• „Насред село“
2. Народен танц „Танцувай с мен“ –деца от 4а група с ръководител Кирил Асенов от Клуб по спортни танци „Танцувай с мен“
12.15 – 12.30 ч. – Музикално студио Мюзик Бокс
1. Александра Христова – „Арабеска“ – пиеса за пиано от Бургмюлер
2. Анна Бойчева – „Незавършен роман“ – песен на Виктория Георгиева
3. Боримир Петров – Парашкев Хаджиев- Гайда от Бабина приказка за пиано
4. Йоан Колев – “Shape of you” – песен на Ed Sheeran
12.30 – 12.40 ч. – Балет „Надежда“ с худ. ръководител: Даниела Гергова
1. „Танц под дъгата“
2. „Щастието да танцуваш“
12.40 – 12.45 ч. – Фондация „Ново бъдеще“ – съчетание по художествена гимнастика
12.45 – 12.50 ч. – Частно училище „Куест“ – песни
1. „Без радио не мога“
2. „Седнало е Джоре Дос“
3. „Speak Life“ – в превод на български
12.50 – 13.00 ч. – Вокална група „Талантите на Младост“, с ръководители Мими Иванова и Развигор Попов

13.00 – 14.00 ч. – Футболни демонстрации и тренинг – ФСК „Младост“.
16.00 – 20.00 ч. – Анимирани демонстрации „Мини голф“, забавни игри на „Овър Топ“ и групови спортни занимания по фитнес, пилатес и йога.
17.30 – 18.00 ч. – Уъркшоп на Танцово студио „Хоп Троп“.
18.00 ч. – 19.30 ч. – Официално откриване на празника и концерт на състави и групи от 144 СУ „Народни будители“.

2 юни 2017 г. /петък/
10.00 – 13.00 ч. – Демонстрации и турнир по бойни изкуства: „Кунг Фу Тоа“ и „Кондор – 2000“ – Младост.
16.00 – 19.00 ч. – Творческа работилница „Еми и Ели“, анимации на Парти клуб „Звездички“, забавни игри на Езикова школа „Некст Дор“.
17.15 – 17.30 ч. – Програма на частен образователен център „Адванс“
17.30 – 18.00 ч. – Награждаване на деца от ФСК „Младост“ и деца от клуб „Кондор 2000“ /републикански шампиони по бойни спортове/.
18.00 – 18.30 ч. – Връчване на награди на призьорите в Ученически игри 2017 – районно първенство по видове спорт.
18.30 – 21.00 ч. – Концерт на формации Народно читалище „Васил Левски21926“, НЧ „Бъднина 1982“, НЧ „Младост 1971“, НЧ „Джон Атанасов 1999“, 118 СУ „Акад. Людмил Стоянов“ и 128 СУ „Алберт Айнщайн“.
18.30 – 18.35 ч. – Танц „Цветен бум“ – деца от 3в клас на 128 СУ „Алберт Айнщайн“ с ръководител Вяра Проданова
18.35 – 18.40 ч. – Вокална група „Сребърни звънчета“ с худ. ръководител Розалина Деспотова
1. „Моята родина“
2. „Детство мое“
18.40 – 18.50 ч. – Детска балетна група „Алиса“ при НЧ „Джон Атанасов 1999“:
1. „Нежни ангели“
2. „Небесни искри“
3. „Музиканти“
4. „Котешки закачки“
18.50 – 19.00 ч. – Театрално студио при НЧ „Младост 1971“ с худ. ръководител Албена Михова
1. Етюди от български пиеси
19.00 – 19.10 ч. – Студио за класически балет „Тиара“ с худ. ръководител Нина Гачевска, към НЧ „Бъднина 1982“
1. Танц „Пчелички“
2. Танц „Повелителници“
3. Танц „Сънчовци“
19.10 – 19.20 ч. – Детско-юношески танцов ансамбъл „Еремия“ към Народно читалище „Джон Атанасов 1999“:
1. „Шопски ритми“
2. „Джиновско хоро“
19.20 – 19.30 ч. – Фолклорна вокална група „Шопкиня“ с корепетитор Евгени Павлов при НЧ „Бъднина 1982“:
1. „Магда иде от хорото“
2. „Провикна се Димчо“
3. „Сюита“
19.30 – 19.35 ч. – Детски танцов състав при НЧ „Васил Левски 1926“, кв. Горубляне:
1. „Пайдушки поздрав“
19.35 – 19.40 ч. – Фолклорната певица Валя Пешева при НЧ „Васил Левски 1926“
1- „Лудо Младо“
19.40 – 19.45 ч. – Александър Шангов – „Канят ме Куне“
19.45 – 19.55 ч. – Танцов състав „Горубляне“ при НЧ „Васил Левски 1926“:
1. „Веселие в Горубляне“
19.55 – 20.05 ч. – Борис Стойнов от НЧ „Бъднина 1982“ с преподавател Мария Сариева:
1. „Дреме ми се, лега ми се“
2. „Прочу се мома Милка“
20.05 – 20.15 ч. – Детско-юношески танцов ансамбъл „Пламъче“ към НЧ „Младост 1971“ с худ. ръководители Ивайло Първанов и Милена Цанкова:
1. Танц „Ученици“ – хореограф Красимир Савов
2. „Танц със звънчета“
20.15 – 20.25 ч. – Танцова формация „Блясък“ с худ. ръководител Милена Панова при 118 СУ „Акад. Людмил Стоянов“
1. „Съзвездие“
2. „Черна пантера“ – солово изпълнение на Невена Пенджурова
3. Мамбо № 5“
4. „Дайчово хоро“
20.30 – 20.35 ч. – Валентина Кацарова – Х клас на 128 СУ „Алберт Айнщайн“:
1. Песен „Белила Гинка“
20.35 – 20.40 – Фолклорна формация „Аджамиите“ при НЧ „Джон Атанасов 1999“:
1. „Китка“
20.40 – 20.50 ч. – Танцова формация „Софистик – Живо“ при НЧ „Бъднина 1982“ с худ. ръководител Елина Топалска:
1. „Откровение“
2. „Налина“
3. „Забава“
20.50 – 21.00 – Танцов състав „Баядери“ при НЧ „Бъднина1982“ с худ. ръководител Богомил Тодоров
1. Блок фолклорни танци и хора

3 юни 2017 г. /събота/
10.00 – 12.00 ч. – Хепънинг: Рисуване на асфалт на тема „Младост – цветно приключение“.
10.00 – 12.00 ч. – Адаптирани упражнения за възрастни хора и хора със специфични потребности – СК АФАС – Младост.
10.00 – 13.00 ч. – Пленер на ученици от 81 СОУ „Виктор Юго“ от школата на Мулти Артс Център.
11.00 – 12.00 ч. – Концерт на „Школа за танци „Сборенка“.
12.00 – 12-10 ч. – Балетна школа „Па дьо Куатро“.
10.00 – 13.00 ч. – Забавни игри и анимации на Учебно-занимателен център „Оксиния“.
16.00 – 19.00 ч. – Забавни игри и анимации: „Всички услуги“.
17.00 – 17.30 ч. – Представяне на Mossa Group Fight (Моса груп файт) – американска фитнес система, разработена на основата на аеробика и различни бойни изкуства: бокс, ММА, муай-тай, капоейра, карате.
18.00 – 18.30 ч. – Спортен клуб по акробатика „Фрийдъм“
18.30 – 19.30 ч. – Представяне на рок група Projekt 2
20.00 – 21.30 ч. – Концерт на Ven Zy и балетна формация Dance Squad
Празникът завършва с фойерверки.

През трите дни:
11.00 – 20.00 ч. – Демонстрации, игри, работилници, ателиета и забавни анимации.

На 2 и 3 юни 2017 г. – Републикански турнир по стрелба с лък за Купата на Кмета на район „Младост“ на стадиона в кв. Горубляне.

Още за празника във Фейсбук ТУК!

Показване на още Кореспонденция с АОП